Jak ważne jest doświadczenie lekarza endodonty?

Zanim mężczyźni oddadzą swój samochód do mechanika sprawdzają jego wiarygodność. Chcą mieć pewność, że jest w dobrych rękach i zostanie naprawiony zgodnie z oczekiwaniami. Kobiety nie pójdą do kosmetyczki czy fryzjerki, która nie ma doświadczenia. Tak też jest ze stomatologiem.

Liczą się jego kwalifikacje. Ważne jest to, aby pacjent siadając na fotelu stomatologicznym czuł spokój i zaufanie do lekarza przeprowadzającego zabieg lub badanie profilaktyczne. Szczególnie w sytuacji przeprowadzania leczenia endodontycznego. Wymaga on od lekarza niezwykłej precyzji i dokładności.

Pacjenci, którzy poddali się leczeniu kanałowemu u doktora Nieckuli są bardzo zadowoleni.

Bałem się leczenia kanałowego do tego stopnia, że wolałem, aby chorego zęba wyrwać. Do doktora Nieckuli chodzę od wielu lat, dlatego i wtedy postanowiłem mu zaufać. Powiedziałem doktorowi o moim nastawieniu i przekonaniu, że wyrwanie zęba będzie lepsze. Oczywiście doktor Nieckula wyprowadził mnie z błędu i przekonał do zabiegu. Przebiegł on całkowicie bezboleśnie. Jestem szczęśliwy, że zmieniłem zdanie. Nadal mogę cieszyć się z pełnego uzębienia – opowiada jeden ze stałych klientów doktora Nieckuli.

Oprócz wieloletniego doświadczenia lekarza endodonty ważny jest dobry sprzęt, dzięki któremu lekarz będzie mógł spokojnie uratować państwa zęba lub zęby. Doktor Nieckula korzysta z jednego z nowszych urządzeń endodontycznych. X – smart endomotor to urządzenie pozwalające lekarzowi na bardzo dokładne oczyszczenie i wypełnienie kanału bez większego wysiłku. Dzięki niemu jest zdecydowanie szybszy od tego, gdy zabieg przeprowadzany jest metodą tradycyjną.

Doktor Nieckula robi wszystko, aby Państwa zęb został uratowany i służył wam przez kolejnych kilka a nawet kilkanaście lat. W każdy zabieg wkłada całe swoje serce i dokłada wszelkich starań, abyście byli zadowoleni z efektu końcowego.

Co pacjenci cenią u doktora Nieckuli to pełne zaangażowanie, ale również to, że na każdego pacjenta patrzy indywidualnie. Na fotelu siadają różne osoby z różnymi poziomami bólu, z różnymi charakterami i oczekiwaniami. Dlatego w zależności od osoby, w taki sposób przeprowadzana jest i wizyta i zabieg.

Jeżeli macie Państwo pytania lub boicie się zabiegu endodontycznego, jak jeden z pacjentów doktora Nieckuli zapraszamy na wizytę konsultacyjną. Podczas niej dowiecie się, jak przebiega proces uratowania waszego zęba. A doktor Nieckula odpowie Państwu na wszelkie nurtujące was pytania.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
 795-160-170 Warszawa – Anin