Implanty

Co roku w Polsce tysiące osób traci przynajmniej jeden ze swoich zębów. Chcąc odzyskać pełny, estetyczny uśmiech, decydują się na odbudowę protetyczną. Zdecydowanie za często tą odbudowę stanowi most protetyczny. Dlaczego?

Bo zanim lekarz stomatolog może umocować most, to wcześniej jest zmuszony oszlifować zdrowe sąsiadujące z ubytkiem zęby.

W każdym mieście w Polsce tysiące Seniorów korzysta z klasycznych protez akrylowych, akceptując w ten sposób niższą jakość życia. Pacjent, który decyduje się podczas wizyty u stomatologa na protezę akrylową, nie tylko rezygnuje z wielu ulubionych potraw, które wymagają pełnej siły gryzienia, np. nie zje już orzechów lub steka. Przeprowadzone badania medyczne pokazują, że osoby korzystające z protez akrylowych są bardziej narażone na poważne choroby, m.in. na anemię.
Zarówno dla mostów, jak i dla protez akrylowych istnieje alternatywa. Dlaczego coraz więcej pacjentów decyduje się na leczenie implantologiczne?

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
 795-160-170 Warszawa – Anin

...
Na czym polega leczenie implantologiczne?

To co najbardziej zaskakuje pacjentów, którzy zdecydowali się na leczenie implantologiczne to czas zabiegu. W przypadku prostych implantacji, kiedy pacjentowi brakuje jednego zęba zdarza się, że doświadczony implantolog potrafi przeprowadzić zabieg nawet w ciągu 15 minut.

...
Jakie doświadczenie ma lekarz wykonujący zabieg?

Zabiegi z zakresu implantologii w gabinecie Stomatologia na V , przeprowadza doświadczony lek. dent. Paweł Nieckula, absolwent i pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dr Paweł Nieckula implantologii uczył się od najlepszych.

...
Jak skutecznie zapewnić pacjentowi komfort podczas zabiegu implantacji?

Pierwszy krok, to wprowadzenie pacjenta w dobry nastrój. W tym przypadku dr Paweł Nieckula dysponuje szeroką gamą środków. Najczęściej wystarczy poczucie humoru dr Nieckuli, aby pacjent przed zabiegiem implantacji rozluźnił się i zrelaksował.