Dlaczego Rodzice naszych najmłodszych Pacjentów zaufali naszemu stomatologowi dziecięcemu?

Naszymi najmniejszymi Pacjentami opiekuje się dr Sara Shamsa. Pani doktor to absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoją wiedzę i umiejętności zawodowe pogłębiała podczas stażu podyplomowego w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie podczas każdego dyżuru przyjmuje nawet 10 małych Pacjentów. Jako pracownik Zakładu Stomatologii Dziecięcej, swoim doświadczeniem chętnie dzieli się ze studentami stomatologii.

Rodzice cenią dr Sarę Shamsa za umiejętność budowania partnerskich relacji z dzieckiem i umiejętność skutecznego zmotywowania dzieci do samodzielnego przestrzegania podstawowych zasad higieny jamy ustnej.

Z dziećmi spotykam się z ogromną przyjemnością. Tak naprawdę wzajemnie się uczymy. Ja pokazuje im wszystkie urządzenia stomatologiczne a one nazywają je po swojemu. Jest to forma zabawy. Zależy mi na tym, aby każda wizyta maluszka przebiegała w atmosferze zrozumienia i przyjaźni. Dzieci są wyjątkowymi pacjentami i w taki też sposób do nich podchodzę – mówi lek. stom. Sara Shamsa

Dbanie o ząbki dziecka od najmłodszych lat jest ważne. Nigdy nie jest za wcześnie na pierwszą wizytę. Już pierwszy ząbek może wymagać konsultacji. Małe dzieci szybciej się przyzwyczajają i oswajają. Dlatego, gdy pierwsza wizyta wzbudzi w nich pozytywne skojarzenia, w przyszłości chętniej będą odwiedzały gabinet stomatologiczny.

Zadbajmy o piękny uśmiech dziecka od jego pierwszych dni!

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
 795-160-170 Warszawa – Anin