Czy leczenie kanałowe jest bolesne?

leczeniem kanałowym jest trochę tak, jak z rzeczami, których nie znamy. W większości boimy się tego co nie znane. Mamy wątpliwości przy podejmowaniu decyzji. W momencie poznania okazuje się, że nasze obawy były zupełnie niepotrzebne. Wszystko, czego się boimy jest tylko wytworem naszej wyobraźni. Tu pasuje przysłowie Nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Leczenie kanałowe jest zupełnie bezbolesne. Przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym sprawia, że leżąc na fotelu możecie się odprężyć i myśleć o czymś przyjemnym.

Doktor Paweł Nieckula dzięki wieloletniemu doświadczeniu przeprowadza leczenie endodontyczne w sposób skuteczny. Robi wszystko, aby chory ząb nie został przeznaczony do usunięcia tylko dalej Państwu służył pod względem estetycznym i funkcjonalnym. O własne zęby warto zawsze walczyć.

Jeszcze całkiem niedawno chorego zęba usuwano. Na szczęście teraz, dzięki możliwościom współczesnej stomatologii możecie Państwo ocalić własne, naturalne zęby jeszcze wiele lat.

Leczenie kanałowe bardzo często jest ostatnią i jedyną szansą na uratowanie Waszego zęba. Najważniejsze, aby zabieg został przeprowadzony w jak najwcześniejszym stadium. Niepodjęcie się leczenia może doprowadzić do wielu chorób całego organizmu a także do utraty chorego zęba.

Zaczęło się od bólu zęba, który utrzymywał się od kilku minut do kilku godzin. Nie mogłam jeść słodkich rzeczy ani zimnych, ponieważ ból się nasilał. Myślałam, że to zwykła zmiana próchnicza. Kiedy przyszłam do kliniki doktora Nieckuli okazało się, że mam ostre zapalenie miazgi zęba. Słyszałam kiedyś, że w takich sytuacjach ząb się usuwa. Przestraszyłam się. Doktor Nieckula mnie uspokoił i powiedział, że zrobi wszystko, aby ząb uratować. I udało się. Dzisiaj mijają już 2 lata od mojego zabiegu u doktora Nieckuli a ja nadal mogę cieszyć się pełnym uśmiechem. – mówi jedna z pacjentek.

Ważne jest, abyście Państwo podczas wybierania między usunięciem zęba a jego wyleczeniem rozważyli wszystkie za i przeciw. Podczas konsultacji doktor Nieckula opowie wam więcej na temat leczenia i rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości.

Walka o zęba, zawsze jest warta!

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
 795-160-170 Warszawa – Anin